Mi brinemo za Vaša računala!
Izbornik
Popravi.me Prijavi uređaj na servis
ServisonlinePrati u kojoj je fazi popravak tvog računala
Upišite broj radnog naloga Upišite lozinku
Provjeri je li gotovo
Katalog proizvoda

Mikrotik međusklopovi

Pronađeno 37 proizvod/a
Sortiranje

MikroTik 1G SFP (LC, MM)-550m module

Šifra artikla: 02-mik-s-85dlc05d
MikroTik S-85DLC05D, 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S.

MikroTik Pair of 1G SFP WDM BiDI (LC,SM)-20km fiber modules

Šifra artikla: 02-mik-s-3553lc20d
MikroTik S-3553LC20D, a pair of SFP transceivers, the S-35LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module with a LC connector, T1310nm R1550nm, which works for connections up to 20km and supports DDM. The S-53LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP transeiver with an LC connector,T1550nm R1310nm, w…

MikroTik 10G SFP module (LC, MM)-300m, 850nm

Šifra artikla: 02-mik-s85dlc03d
MikroTik S 85DLC03D, 10G SFP transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections, compatible with CCR1036-8G-2S and CCR1036-8G-2S EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

MikroTik 1G SFP (LC,SM)-20km fiber module

Šifra artikla: 02-mik-s-31dlc20d
MikroTik SFP module S-31DLC20D, a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to 20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM, Units are tested and compatible with RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, and CCR1036-12G-…

MikroTik 10G SFP 3m direct attach cable

Šifra artikla: 02-mik-sda0003
MikroTik S DA0003, SFP SFP direct attach cable, 3m, connect two SFP SFP devices (for example two units of CCR1036-8G-2S ) for very short distances, within racks and across adjacent racks. low latency interconnect solution for 10-Gigabit Ethernet

MikroTik 10G SFP 1m direct attach cable

Šifra artikla: 02-mik-sda0001
MikroTik S DA0001, SFP SFP direct attach cable, 1m, connect two SFP SFP devices (for example two units of CCR1036-8G-2S ) for very short distances, within racks and across adjacent racks. low latency interconnect solution for 10-Gigabit Ethernet

1 2 3

Zatvori

Molimo vas podesite privole.

Kolačići i druge tehnologije za praćenje vaših preferenci mogu se koristiti na ALPHA-M d.o.o. Internet stranici na razne načine npr. kako bi Internet stranica ALPHA-M d.o.o. funkcionirala.
Kolačić (eng. Cookie) je podatak male veličine koji web stranica pohranjuje u računalo ili mobilni uređaj posjetitelja. Kolačić dozvoljava web stranici da „zapamti“ akcije posjetitelja iz prethodnih posjeta. Većina preglednika dozvoljava upotrebu kolačića, ali korisnik ih u svakom trenutku može obrisati  ili u pregledniku postaviti zabranu pohrane istih. Najčešći razlozi korištenja kolačića su: identifikacija posjetitelja, pamćenje specifičnih preferencija korisnika, pomoć pri unosu informacija koje su već unesene prilikom prethodnih akcija, skupljanje podataka za analize te promotivne kampanje. Više o kolačićima i kako ih ALPHA-M d.o.o. koristi pročitajte u našim Uvjetima poslovanja.

Google Analytics
Google Tag Manager

Odabirom kvačice u donjem polju izričito dajem svoju privolu da ALPHA-M d.o.o., Križanićeva 25, 42000 Varaždin, OIB: 65930132685, kao Voditelj obrade, obrađuje moje osobne podatke koje sam naveo u prijavi i registraciji na web stranici, u svrhu evidentiranja mojeg korisničkog računa, komunikacije i praćenja aktivnosti na web-stranici, te nagrađivanja vjernosti bodovima i nagrađivanje preporuka.

Odabirom kvačice u donjem polju izričito dajem svoju privolu da ALPHA-M d.o.o., Križanićeva 25, 42000 Varaždin, OIB: 65930132685, kao Voditelj obrade, obrađuje moje osobne podatke koje sam naveo u prijavi i registraciji na web stranici, u svrhu realizacije kupoprodaje artikala iz webshopa.

Odabirom kvačice u donjem polju izričito dajem svoju privolu da ALPHA-M d.o.o., Križanićeva 25, 42000 Varaždin, OIB: 65930132685, kao Voditelj obrade, obrađuje moje osobne podatke koje sam naveo u prijavi i registraciji na web stranici, u svrhu izravnih marketinških kampanja u kojima sudjeluje ili koje promovira ALPHA-M d.o.o. vezanim za slanje obavijesti o ponovnoj dostupnosti traženog artikla ili primjerene zamjene.

Izjavljujem da dajem ALPHA-M d.o.o. izričito ovlaštenje da me u gore navedenu svrhu kontaktira putem: pošte, elektroničke pošte, telefona, sms-a
Svjestan/na sam kako imam pravo u svakom trenutku povući svoju privolu. Povlačenje privole u svakom trenutku mogu izvršiti jednostavnim mail-om upućenom ALPHA-M d.o.o. na adresu: info@alpha-m.hr, u kojem mora biti sadržana izjava o povlačenju privole za obradu osobnih podataka, bez posebnih obrazloženja.
Ova privola vrijedi do mog povlačenja te pristajem da ALPHA-M d.o.o. obrađuje moje gore navedene osobne podatke u opisane svrhe sve dok ju ne obavijestim drugačije povlačenjem privole.
Razumijem kako imam pravo na pristup osobnim podacima, ograničenje obrade te ispravak i brisanje osobnih podataka. 
Upoznat sam kako mi je više informacija dostupno u „Politici privatnosti“ objavljenoj na web stranici: www.alpha-m.hr.