Mi brinemo za Vaša računala!       +385 42 312 003 ili  info@alpha-m.hr
Izbornik Zatvori
Zatvori

TP-Link Gigabit optički pretvarač 1000M RJ45 u 1000M SFP slot podrška za MiniGBIC modul

14,24  (107,29 kn)

50 na zalihi

Kartice jednokratno 14,53 €
Kartice 2-12 rate 15,15 € / već od 1,25 €/mj
Kartice 13-24 rate 15,82 € / već od 0,63 €/mj

TEČAJ: 1 EUR = 7,53450 HRK SKU MC220L Kategorije , Oznaka

Pomoć i informacije

Slobodno nas nazovi na

+385 42 312 003

ili pošalji poruku na

info@alpha-m.hr

Besplatna dostava za narudžbe iznad 106,18 EUR/800 kn

Podržani načini plaćanja:

Opis proizvoda

Jamstvo: 36 mjeseci

Features
– Works at 1000Mbps in Full-Duplex mode for both TX port and FX port
– Supports auto MDI/MDIX for TX port
– Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port
– FX port support hot-swappable
– Extends fiber distance up to 0.55km for multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber
– Easy-to-view LED indicators provide status to monitor network activity easily
– External power supply

Specification
– Standards and Protocols: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
– Basic Function:
* Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
* Extends fiber distance up to 0.5km using 50/125um fiber
– Ports:
1 Gigabit SFP port
1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
– Wave Length: Depends on the used SFP module
– Network Media 1000BASE-FX: Multi-mode/Single-mode SFP module
– Network Media 1000BASE-T:
* UTP category 5, 5e, 6 cable (maxium 100m)
* EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
– LED Indicators: PWR, LINK, RX
– Dimensions (W×D×H): 94.5×73×27 mm)
– Power Supply: External Power Adapter
– Environment:
* Operating Temperature: 0-40 (32-104)
* Storage Temperature: -40 – 70 (-40 – 158)
* Operating Humidity: 10%-90% non-condensing
* Storage Humidity: 5%-90% non-condensing

 

 

alphamobil-prikolica-2016_5744a0f42e07a_400x300c
tino-na-terenu-berlingo-2015_56935f006636c_400x300c
toncek-lopta-2017_588229828428c_700x600c

Zašto Alpha-M?

Nudimo Vam usluge održavanja računala i računalnih mreža, pomoć pri izradi sigurnosnih kopija podataka i načine izrade sigurnosnih kopija. Rješavamo probleme s računalima nastale utjecajem virusa i zlonamjernih programa.

Otkrivamo Vam kako uz minimalne investicije učiniti postojeću informatičku opremu da radi brže i bolje. Najveći naglasak dajemo na zaštitu podataka i sigurnost istih.

Pomažemo pri odabiru najpovoljnije i optimalne opreme koja bi omogućila brže i efikasnije izvođenje svakodnevnih zadataka na računalima. Saznajte kako uštedjeti u svakodnevnom poslovanju i smanjiti troškove.

Dajemo savjete za legalizaciju programa…

toncek-i7-skylake-novo_56935ec4cf768_400x600c