Mi brinemo za Vaša računala!       +385 42 312 003 ili  info@alpha-m.hr

TP-Link Omada JetStream 16-port Gigabit EasySmart PoE+ preklopnik (Switch), 16×10/100/1000M RJ45 PoE, 2×SFP Gigabit, 1U 19" rack-mount kućište (192W)

1.938,74 kn (257,32 €)

Nema na zalihi

Kartice jednokratno 1.977,90 kn
Kartice 2-12 rate 2.062,43 kn / već od 0,17 kn/mj
Kartice 13-24 rate 2.154,13 kn / već od 0,09 kn/mj

TEČAJ: 1 EUR = 7,53450 HRK SKU TL-SG1218MPE Kategorije , Oznaka

Pomoć i informacije

Slobodno nas nazovi na

+385 42 312 003

ili pošalji poruku na

info@alpha-m.hr

Besplatna dostava za narudžbe iznad 800 kn

Podržani načini plaćanja:

Opis proizvoda

Jamstvo: 5 godina

– 16 10/100/1000Mbps RJ45 PoE+ Ports Switch with 2 SFP Slots
– PoE power budget is up to 192W, making it ideal for small to medium business surveillance systems
– Port Priority is able to guarantee the quality of sensitive application like video monitor
– Intelligent power management can protect the switch from overload
– QoS is for smooth internet-surfing experience and IGMP Snooping is capable of optimizing traffic for IPTV

Specifications
HARDWARE FEATURES
– Standards and Protocols:
* IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
* IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
– Interface:
* 16× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
* 2× Gigabit SFP Ports
– Network Media:
* 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
* EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
* 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
* EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
* 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
* EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
* 1000BASE-X MMF, SMF
– Fan Quantity: 2 Fans
– Physical Security Lock: Yes
– Power Supply: 100-240V AC, 50/60 Hz
– PoE+ Ports(RJ45):
* Standard: 802.3at/802.3af compliant
* PoE+ Ports: 16 Ports
* Power Supply: 192W
– Dimensions (W×D×H): 440×180×44 mm
– Mounting: Rack Mountable
– Max Power Consumption:
* 18.73 W (220/50Hz. no PD connected)
* 217.22 W (220/50Hz. with 192W PD connected)
– Max Heat Dissipation:
* 63.89 BTU/h (no PD connected)
* 741.15 BTU/h (with 192W PD connected)

PERFORMANCE
– Switching Capacity: 36 Gbps
– Packet Forwarding Rate: 23.8 Mbps
– MAC Address Table: 8K
– Packet Buffer Memory: 4.1 Mbit
– Jumbo Frame: 9 KB

SOFTWARE FEATURES
– Quality of Service:
* Support Port-based 802.1p/DSCP priority
* Support 4 priority queues
* Rate Limit
* Storm Control
– L2 Features:
* IGMP Snooping V1/V2/V3
* Static Link Aggregation
* Port Mirroring
* Cable Diagnostics
* Loop Prevention
– VLAN:
* Support up to 32 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
* MTU/Port/Tag VLAN
– Management:
* Web-based GUI
* Easy Smart Configuration Utility
– Transmission Method: Store-And-Forward

OTHERS
– Certification: CE, FCC, RoHS
– Package Contents: TL-SG1218MPE, Power Cord, Installation Guide, Resource CD, Rackmount Kit, Rubber Feet
– Environment:
* Operating Temperature: 0C – 50C (32F – 122F)
* Storage Temperature: -40C – 70C (-40F – 158F)
* Operating Humidity: 10% – 90% non-condensing
* Storage Humidity: 5% – 90% non-condensing

 

 

Zašto Alpha-M?

Nudimo Vam usluge održavanja računala i računalnih mreža, pomoć pri izradi sigurnosnih kopija podataka i načine izrade sigurnosnih kopija. Rješavamo probleme s računalima nastale utjecajem virusa i zlonamjernih programa.

Otkrivamo Vam kako uz minimalne investicije učiniti postojeću informatičku opremu da radi brže i bolje. Najveći naglasak dajemo na zaštitu podataka i sigurnost istih.

Pomažemo pri odabiru najpovoljnije i optimalne opreme koja bi omogućila brže i efikasnije izvođenje svakodnevnih zadataka na računalima. Saznajte kako uštedjeti u svakodnevnom poslovanju i smanjiti troškove.

Dajemo savjete za legalizaciju programa…