Mi brinemo za Vaša računala!       +385 42 312 003 ili  info@alpha-m.hr

TP-Link 10-port Gigabit PoE preklopnik (Switch), 8×10/100/1000M RJ45 PoE+ ports, 1×G-LAN, 1×SFP, metalno kućište (63W)

106,76 

5 na zalihi

Plaćanje karticama u trgovini
Kartice jednokratno 108,92 €

Kartice 2-12 rate 113,57 € / već od 9,42 €/mj
Kartice 13-24 rate 118,62 € / već od 4,92 €/mj

Pomoć i informacije

Slobodno nas nazovi na

+385 42 312 003

ili pošalji poruku na

info@alpha-m.hr

Besplatna dostava za narudžbe iznad 106,18 EUR/800 kn

Podržani načini plaćanja:

Opis proizvoda

Jamstvo: 5 godina

POWER OVER ETHERNET
– Port 1-8 of the switch support Power over Ethernet (PoE) function
– These PoE ports can automatically detect and supply power with those IEEE 802.3af/at compliant Powered Devices (PDs)

INTELLIGENT POWER MANAGEMENT
– When total power consumption excels 63W, the intelligent power management will cut the lower priority port power off to ensure the high priority ports power supply and protect the device from power overload operation

STURDY METAL CASING
– Sturdy, compact metal casing, with desktop/wall-mounting design, to meet your needs in any environment
– Besides, fanless design ensures quiet operation

Features
– 9× 10/100/1000Mbps RJ45 ports, 1 Gigabit SFP port
– With 8 PoE+ ports, transfers data and power on one single cable
– Working with IEEE 802.3af/at compliant PDs, expands home and office network
– 802.1p/DSCP QoS enable smooth latency-sensitive traffic
– High PoE power budget with up to 30W for each PoE port and 63W for all PoE ports
– Easy to use, with no configuration and installation needed

Specifications
HARDWARE FEATURES
– Interface:
* 8× PoE+ 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
* 1× 10/100/1000Mbps RJ45 Port
* 1× Gigabit SFP Slot
– Network Media:
* 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
* EIA/TIA-568 100 Ohm STP (maximum 100m)
* 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
* EIA/TIA-568 100 Ohm STP (maximum 100m)
* 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
* EIA/TIA-568 100 Ohm STP (maximum 100m)
* 1000BASE-X MMF, SMF
– Fan Quantity: Fanless
– Physical Security Lock: Yes
– Power Supply: External Power Adapter(Output: 53.5VDC / 1.31A)
– Backup Bandwidth: 20 Gbps
– PoE+ Ports(RJ45):
* Standard: 802.3at/802.3af compliant
* PoE Ports: Port1- Port 8
* PoE Power Budget: 63W
– Mac Address Table: 4K
– Dimensions (W×D×H): 209×126×26 mm
– Max Power Consumption:
* 7.11 W (220/50Hz. no PD connected)
* 78.13 W (220/50Hz. with 63W PD connected)
– Max Heat Dissipation:
* 24.25 BTU/h (no PD connected)
* 266.42 BTU/h (with 63W PD connected)

SOFTWARE FEATURES
– Advanced Features:
* Compatible With IEEE 802.3af/at Compliant PDs
* EEE802.3x Flow Control
* 802.1p/DSCP QoS
* IGMP Snooping
– Transmission Method: Store-And-Forward

OTHERS
– Certification: CE, FCC, RoHS
– Package Contents: TL-SG1210P, Power Adapter, Installation Guide
– Environment: Operating Temperature: 0C – 40C (32F – 104F)
– Storage Temperature: -40C – 70C (-40F – 158F)
– Operating Humidity: 10% – 90% non-condensing
– Storage Humidity: 5% – 90% non-condensing

 

Ukoliko proizvod nije dostupan, onda je u dolasku i sve možemo nabaviti. Samo nam pošaljite upit.

Zašto Alpha-M?

Nudimo Vam usluge održavanja računala i računalnih mreža, pomoć pri izradi sigurnosnih kopija podataka i načine izrade sigurnosnih kopija. Rješavamo probleme s računalima nastale utjecajem virusa i zlonamjernih programa.

Otkrivamo Vam kako uz minimalne investicije učiniti postojeću informatičku opremu da radi brže i bolje. Najveći naglasak dajemo na zaštitu podataka i sigurnost istih.

Pomažemo pri odabiru najpovoljnije i optimalne opreme koja bi omogućila brže i efikasnije izvođenje svakodnevnih zadataka na računalima. Saznajte kako uštedjeti u svakodnevnom poslovanju i smanjiti troškove.

Dajemo savjete za legalizaciju programa…